Dnes je čtvrtek
13.06.2024

Jak soutěžit

Soutěže jsou určeny dětem a mládeži. Soutěžní úkoly jsou vyhlašovány na našich internetových magazínech. Tam jsou též stanoveny základní podmínky jako věk soutěžících, termín uzávěrky soutěže a o ajké ceny se souteží. Na většinu ze soutěží se odpovídá na této stránce, prototo je nutná registrace.

Pod odkazem pravidla najdete obecná pravidla našich soutěží, která jsou vždy konkretizovaná na daném magazínu.

Chcete-li se zapojit do našich soutěží, registrujte se na těchto stránkách a potom budete po přihlášení psát správné odpovědi k jednotlivých soutěžím, jejichž zadání se dočtete na našich internetových magazínech, kde se též vždy dočtete, o co se soutěží, jaká byla správná odpověď na předchozí soutěž a kdo v ní vyhrál. Po spuštění těchto stránek do provozu, není možnost odpovídat jiným způsobem, protože tato stránka bude současně sloužit pro losování výherců. Po uzavření soutěže budou označeny správné odpovědi a z nich se bude automaticky losovat. Dřívější náročný způsob losování, kdy se psaly jména autorů správných odpovědí na lístečky a z nich se losovalo a potom v emailu zpětně dohledávala cena a adresa, bude konečně ukončen.

Upozorňujeme na nutnost správného a úplného vyplnění registrace. Soutěžící s neúplně vyplněnými registracemi nebudou zařazováni do losování o ceny. Provozovatel soutěží považuje data vyplněná v registraci za důvěrná a nebude je poskytovat dalším osobám s výjimkou zákonem stanovených případů (např. orgánům činným v trestním řízení při podezření z porušení zákona).

Vyhodnocování soutěží bude částečně automatizováno, tzn. že stránka vám neumožní odpovídat po termínu soutěže a ani se účastnit soutěží, které nejsou určeny pro váš věk.

Případné dotazy k průběhu soutěže směřujte na adresu redakce, která jej vydala. Technické připomínky nebo dotazy k funkčnosti této stránky, směřujte na kontakt uvedený pod odkazem kontakty.

Všechna práva vyhrazena - copyright ICOK a MFSOFT 2007

PageRank optimalizace PageRank.cz

Nastavit tuto stránku jako domovskou

Dětská seznamka

ICOK - ústředí

Nadační fond Internet mládeži

MF SOFT